Język / Language
PLPolskiENEnglish

Nasze kompetencje.

Nasz zespół inżynierów posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji dużych projektów korporacyjnych (50 FTE+) dla międzynarodowych klientów. Specjalizujemy się w obszarach takich jak telekomunikacja, transport kolejowy, motoryzacja, e-commerce oraz branża sportowa. Nasza strategia opiera się na długofalowym budowaniu relacji i produktu we współpracy z klientem.

Jednakże, uważamy, że marketingowe hasła nie mogą zastąpić rozmowy, wiedzy oraz rzeczywistych umiejętności. Zapraszamy Cię do kontaktu, abyś mógł(a) ocenić nas oraz nasze możliwości.

Kompetencje

Specjaliści od nowoczesnych technologii

Jesteśmy doświadczonym zespołem developerskim o głębokiej wiedzy na temat architektury aplikacji, skalowalności oraz usług w chmurze, w tym na platformach AWS, Azure oraz GCP. Posiadamy umiejętności zarówno z zakresu front-endu, jak i back-endu, oraz bogate doświadczenie w obszarze DevOps.

Zobacz więcej
AWSAWS
Google CloudGoogle Cloud
AngularAngular
Nest.jsNest.js
AzureAzure
Node.jsNode.js
TypescriptTypescript
ReactReact
Next.jsNext.js
Vue.jsVue.js
PythonPython
.NET.NET
PHPPHP
Klienci

Nasi partnerzy biznesie

Klienci, z którymi współpracujemy, działają w różnych branżach, obejmując przemysł oraz świat sportu, a ich zróżnicowane potrzeby technologiczne są dla nas codziennością. Co istotne, większość z nich utrzymuje z nami długotrwałe partnerstwo, co pozwala nam razem świętować kolejne sukcesy naszych klientów.

Zobacz więcej
PKOL
PZKosz
Orlen Basket Liga
Polska Liga Esportowa
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polska Liga Siatkówki